Kargo firmalarında yaşanan yoğunluktan dolayı siparişlerin tarafınıza ulaşma süresi değişkenlik gösterebilir.

Starlight Diamond Gümüş Kare 3lü Takı Seti

925 ayar saf gümüşten imal edilmiştir. Pırlanta kesim özel taşlardan üretilmiştir. Özel sertifikası ile birlikte gönderilecektir. Özel hediye kutusu içerisinde 1 adet tek taş kolye, 2 adet kare kesim tek taş küpe, bir adet tek taş yüzük bulunmaktadır.

Fiyat :
295,00 TL
Adet :
Numara:
Renk :
Starlight Diamond Gümüş Kare 3lü Takı Seti
Starlight Diamond Altın Kaplama Gümüş Takı Seti
guvenlihizli
 • Gümüş Kare 3’lü Takı Seti

  Starlight Diamond sertifikalı Kare 3’lü gümüş takı seti modelidir.
  Kutu içerisinde 1 adet kolye, 2 adet küpe, 1 adet tek taş yüzük bulunmaktadır.
  Pırlanta efekti ve birebir pırlanta görüntüsünde olan taşımıza Starlight Diamond markası altında satışa sunulan, makine kesimi taşıdır.
  Bu taşların tamamı son teknoloji makinalarla kesilmektedir. Tüm taşlar yüksek kalite standartlarında mükemmel ve net kesimleri, parlaklığı mükemmel ve net kesimleri, parlaklığı ile ışığın aynı pırlantada olduğu gibi F-E rengini ifade edip olağan üstü dağılımını ve yansımasını sağlamaktadır.
  Starlight Diamond ürünlerinde kullanılan pırlanta efekti taşların parlaklığı ve kalitesi hiçbir zaman deformasyona uğramayacaktır.
  Ürünlerimiz tamamen 925 ayar gümüş olup, ürünlerimiz özel kutusunda, garanti belgesi, silme bezi ve hediye kutusunda gönderilmektedir.
  Aynı gün kargo imkanı.
  15 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır.
  Tüm ürün fotoğrafları tarafımızdan çekilmiş olup, size resimde görünen ürünün aynısı gönderilecektir.
  Tüm gümüş takı ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını; parfüm, deodarant, sabun, su ve çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutarak uzatabilirsiniz.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git