Kargo firmalarında yaşanan yoğunluktan dolayı siparişlerin tarafınıza ulaşma süresi değişkenlik gösterebilir.

Tek Taş Kare Gümüş Küpe

Starlight Diamond Sertifikalı, Pırlanta Efektli Zirkon Taşlı, 925 Ayar Gümüş Ve Hediye Paketi, Saf Gümüşten Üretim, Özel Olarak Beyaz Rodyum Kaplama, Ücretsiz Kargo, Kredi Kartı & Kapıda Ödeme

Fiyat :
109,00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Tek Taş Kare Gümüş Küpe

  Starlight Diamond sertifikalı tek taşlı kare küpe modelidir.
  Pırlanta efekti ve birebir pırlanta görüntüsünde olan taşımıza Starlight Diamond markası altında satışa sunulan, makine kesimi taşıdır.
  Bu taşların tamamı son teknoloji makinalarla kesilmektedir. Tüm taşlar yüksek kalite standartlarında mükemmel ve net kesimleri, parlaklığı mükemmel ve net kesimleri, parlaklığı ile ışığın aynı pırlantada olduğu gibi F-E rengini ifade edip olağan üstü dağılımını ve yansımasını sağlamaktadır.
  Starlight Diamond ürünlerinde kullanılan pırlanta efekti taşların parlaklığı ve kalitesi hiçbir zaman deformasyona uğramayacaktır.
  Ürünlerimiz tamamen 925 ayar gümüş olup, ürünlerimiz özel kutusunda, garanti belgesi, silme bezi ve hediye kutusunda gönderilmektedir.
  Aynı gün kargo imkanı.
  15 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır.
  Tüm ürün fotoğrafları tarafımızdan çekilmiş olup, size resimde görünen ürünün aynısı gönderilecektir.
  Tüm gümüş takı ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını; parfüm, deodarant, sabun, su ve çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutarak uzatabilirsiniz.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git